انعکاس
پایگاه خبـری و تحلیلـی

قیمت انواع خودرو در بازار امروز ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ نوبخت: درآمد حاصل از حذف یارانه پردرآمدها صرف هزینه های عمرانی استان می شود / اگر اصرار بر افزایش مبلغ یارانه نقدی است باید منابع تامین یارانه گران شوند کنگره‌ بزرگداشت شهیدان را هرچه می توانید، باکیفیّت برگزار کنید/ دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد پدرام مدیرکل جدید راه و شهرسازی گیلان شد ممکن است در مواردی برای بودجه سال آینده اصلاحاتی لازم باشد/ آرامش مردم بعد از 13 آبان مقداری بیشتر شده است/ شرایط خوبی در فروش نفت داریم/ راه‌حل مطمئنی برای درآمدهای ارزی پیش‌بینی شده است آشنا: روحانی اگر بخواهد با همین فرمان ادامه دهد، میراث بزرگی از خودش باقی نمی‌گذارد / آقای جهانگیری اگر شما نمی‌توانید منشی دفترتان را عوض کنید، چرا معاون اول مانده اید؟ / جلسه دلار 4200 تومانی، فقط یک مخالف داشت که روحانی بود روند کاهش نرخ ارز باید ادامه یابد/ اگر حوادث امروز فرانسه در ایران اتفاق می افتاد، دشمنان می گفتند نظام ایران در حال واژگونی است يك گيلاني، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور شد شهردار لاهیجان خواستار توجه به وضعت نیروهای شرکتی آتش نشانی ها شد
گروه لینک
همه http://enekaskhabar.ir/rss/all
فرهنگی و اجتماعی http://enekaskhabar.ir/rss/Sociocultural
ورزشی http://enekaskhabar.ir/rss/sport
جامعه http://enekaskhabar.ir/rss/society
اقتصاد http://enekaskhabar.ir/rss/economy
جهان http://enekaskhabar.ir/rss/world
طنز و سرگرمی http://enekaskhabar.ir/rss/fun
استان ها http://enekaskhabar.ir/rss/Gilan
RSS چیست؟
مخفف Rich Site Summary به معنی " چکیده سایت " یا " مختصر و مفید سایت " است و به شما امکان می‌دهد تا از آخرین خبرها و عناوین سایت و یا وبلاگهای مورد علاقه خود با خبر باشید، بدون آنکه نیازی داشته باشید به آنها سر بزنید.
کاربردهای اصلی RSS دو مورد زیر هستند: - نمایش تازه‌ترین عناوین وب‌سایت‌های دیگر در وب‌سایت خود و یا بالعکس ( اشتراک مطالب جدید) - دریافت جدیدترین مطالب سایت‌های مورد علاقه با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه (وبگردی با کارآیی بیشتر)
بدون وجود RSS شما باید هر روز سایت های مورد علاقه خود را را چک کنید تا بتوانید از تازه های آنها با خبر شوید. اما با این تکنولوژی ، شما ، RSS چندین سایت را در یک برنامه RSS aggregator یا (RSS خوان) در کنار هم می بینیند و تایتل نوشته های اخیر سایت ها را بدون مراجعه به آنها مشاهده میکنید.
RSS Reader چیست؟ RSS Reader یک نرم‌افزار RSSخوان الکترونیکی است. اکنون نرم‌افزارهای بسیاری در این زمینه وجود دارند که می‌توان با دانلود آنها RSS خواند. اما به تازگی مرورگرهای اینترنتی نیز به سیستم RSSخوانی الکترونیکی مجهز شده‌اند. از نرم افزار های RSS خوان میتوان به Thunderbird و Google Reader اشاره کرد.
منبع: ویکیپدیا