انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
نشست فعالان و تولید کنندگان لاهیجان با معاون وزیر صنعت معدن و تجارت دستگیری اخاذ خواستگارنما در لاهیجان تخصیص اعتبار یک میلیاردی جهت تقویت مراتع گیلان مشخص نبودن مرز مالکیت اراضی روستایی با منابع ملی یکی از مشکلات شهرستان لاهیجان است تجاوز مرحله‌ای زمین‌خواران به منابع طبیعی استان گیلان سیاست‌های دولت در بهداشت و درمان از افتخارات نظام است سپاه گیلان ۵۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان گمیشان می‌سازد اینکه کسی به تالاب انزلی آسیب برساند و آب را آلوده کند یک بحث است اما وقتی می بینیم فاضلاب شهری به تالاب می ریزد دیگر مساله کمی نیست و حتماً باید اقدام شود/در کشور ما توسعه ضروری است اما هر گونه توسعه فرع بر محیط زیست است اجرای سازه آشغالگیر و رسوبگیر در حوضه های آبخیز فومن و صومعه سرا اولین جشنواره ملی چای کشور برگزار شد
1398/03/25 11:50

دکتر ذبیح‌ الله نیکفر گفت :

ادامه تخلیه زباله در تموشل لاهیجان نتیجه عملکرد ضعیف شورا و شهرداری است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با انتقاد از ادامه تخلیه زباله در تموشل لاهیجان و عدم ساماندهی این معضل گفت:‌ اعضای شوراهای شهر و شهرداری هنوز به اولویت‌های مهم لاهیجان واقف نیستند.

کد خبر:97

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس خبر، ذبیح‌الله نیکفر صبح امروز در جمع خبرنگاران با انتقاد از تخلیه زباله در منطقه تموشل لاهیجان و نبود برنامه‌ریزی برای رفع این مشکل اظهار داشت: اعضای شوراهای شهر و شهرداری هنوز متوجه اولویت‌های مهم لاهیجان نیستند و برای آن برنامه‌ریزی ندارند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس تأکیدات مقام معظم رهبری در بحث در نظر گرفتن اولویت‌ها را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: یکی از وظایف مهم شوراها و شهرداری‌ها حل معضل پسماند است اما برخی از شوراها و شهرداری‌ها هنوز حتی به اولویت‌های منطقه خود نیز واقف نیستند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برگزاری جلسات بدون کارکرد و بدون خروجی در مجموعه شورا و شهرداری‌ لاهیجان برای حل معضل پسماند منطقه تموشل را متذکر شد و تصریح کرد: آقایان هیچ اعتقادی به جوانان ندارند و اگر کسی طرحی برای حل معضل پسماند داشته باشد به وی توجهی نمی‌کنند.

نیکفر با بیان اینکه نزدیک به دو سال از ارائه طرحی جهت حل معضل پسماند و تصفیه شیرابه در لاهیجان توسط یک جوان می‌گذرد خاطرنشان کرد: مسئولان شورا و شهرداری لاهیجان به جای سنگ فرش کردن خیابان‌ها و کوچه‌ها باید از چنین طرح‌هایی برای حل مشکل بزرگ پسماند حمایت کنند.

وی از پیگیری‌ها و رایزنی‌های خود در سطح ملی جهت اجرایی شدن طرح تصفیه شیرابه‌ها و تبدیل آن به آب مورد نیاز در امور کشاورزی و صنعتی سخن گفت و افزود: مقدمات کار برای به نتیجه‌ رسیدن طرح انجام شده است اما دستگاه‌های ذیربط و اعضای شورا و شهرداری از آن حمایت نمی‌کنند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس هدر رفت سرمایه‌ها در اموری که به هیچ عنوان ضرورتی ندارند را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت: برای حل مشکل پسماند لاهیجان و معضلاتی که در منطقه تموشل ایجاد شده همکاری و مساعدت شورای شهر و شهرداری بسیار ضروری است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه برخی اعتقادی به استفاده از نبوغ و استعداد جوانان و میدان دادن به آنان ندارند اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود به اهمیت این موضوع تأکید کرده‌اند بنابراین مسئولان نیز باید از ظرفیت جوانان بیشتر از این‌ها استفاده کنند/تسنیم

شهرداری لاهیجان لاهیجان محیط ریست نیکفر ذبیح نیکفر تموشل
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت