انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/03/14 05:10

انعکاس شنیده ها :

رنجکش فرماندار لنگرود می شود / محمودی به استانداری می رود / ترکیب بخشداران تغییر خواهد کرد

پس از حضور مصطفی سالاری در استان گیلان به عنوان جوانترین استاندار کشور ، حضور جوانان و بانوان در سمت های بخشداری ، معاونت فرمانداری ها ، مدیرکلی و ستادی استانداری خبرهای خوبی بود که به گوشمان رسید ، حال پس از گذشت 2 سال از حضور سالاری در استان گیلان، تغییر و تحولات بسیاری در ادامه همگام سازی دولت در گیلانبا  موج جدید تغییرات و انتصابات در، استانداری ، فرمانداری ها و بخشداری ها به گوش میرسد .

کد خبر:81شنیده های " انعکاس خبر " حکایت از این دارد پس از کش و قوس های فراوان و مخالفت نماینده لنگرود ، سکان فرمانداری لنگرود به دست یونس رنجکش خواهد رسید .

فرمانداری آستارا ، مدیرکل اجتماعی استانداری و مدیرمسئولی روزنامه معین از سوابق وی بوده . نارضايتي هاي گسترده به دليل عدم حضور دائمي رنجكش در آستارا در زمان فرمانداري اش از دلايل اصلي تغيير وي بود .

همچنین از آستانه اشرفیه نیز به گوش می رسد پس از پایان ماموریت رحیم حیدری ، یکی از فرمانداران استان های مرزی کشور جایگزین وی خواهند شد .

از مرکز استان نیز به گوش میرسد به زودی میراعلمی معاون فرماندار رشت خواهد شد و بخشدار کوچصفهان راهی سنگر خواهد شد .

از انزلی نیز به گوش می رسد پس از ماه ها خالی بودن صندلی بخشدار مرکزی انزلی مانی زرشکی بر این صندلی تکیه خواهد زد.

همچنین خبر ها حکایت از این دارد هادي صيادي بخشدار مركزي رضوانشهر به بخشداری پره سر خواهد رفت .

از سویی دیگر يونس محمودي فرماندار فعلي املش گزينه جدي اداره كل امنيتي استانداري است و بزودی به مرکز استان و ساختمان خیابان معلم استانداری نقل مکان خواهد کرد و یکی از بخشداران جایگزین وی در فرمانداری املش است .


از ساختمان خیابان معلم نیز به گوش می رسد كه الهيار مصباحي به اداره كل اقتصادي استانداری گیلان خواهد رفت .

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت