انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
نشست فعالان و تولید کنندگان لاهیجان با معاون وزیر صنعت معدن و تجارت دستگیری اخاذ خواستگارنما در لاهیجان تخصیص اعتبار یک میلیاردی جهت تقویت مراتع گیلان مشخص نبودن مرز مالکیت اراضی روستایی با منابع ملی یکی از مشکلات شهرستان لاهیجان است تجاوز مرحله‌ای زمین‌خواران به منابع طبیعی استان گیلان سیاست‌های دولت در بهداشت و درمان از افتخارات نظام است سپاه گیلان ۵۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان گمیشان می‌سازد اینکه کسی به تالاب انزلی آسیب برساند و آب را آلوده کند یک بحث است اما وقتی می بینیم فاضلاب شهری به تالاب می ریزد دیگر مساله کمی نیست و حتماً باید اقدام شود/در کشور ما توسعه ضروری است اما هر گونه توسعه فرع بر محیط زیست است اجرای سازه آشغالگیر و رسوبگیر در حوضه های آبخیز فومن و صومعه سرا اولین جشنواره ملی چای کشور برگزار شد
1398/03/14 05:10

انعکاس شنیده ها :

رنجکش فرماندار لنگرود می شود / محمودی به استانداری می رود / ترکیب بخشداران تغییر خواهد کرد

پس از حضور مصطفی سالاری در استان گیلان به عنوان جوانترین استاندار کشور ، حضور جوانان و بانوان در سمت های بخشداری ، معاونت فرمانداری ها ، مدیرکلی و ستادی استانداری خبرهای خوبی بود که به گوشمان رسید ، حال پس از گذشت 2 سال از حضور سالاری در استان گیلان، تغییر و تحولات بسیاری در ادامه همگام سازی دولت در گیلانبا  موج جدید تغییرات و انتصابات در، استانداری ، فرمانداری ها و بخشداری ها به گوش میرسد .

کد خبر:81شنیده های " انعکاس خبر " حکایت از این دارد پس از کش و قوس های فراوان و مخالفت نماینده لنگرود ، سکان فرمانداری لنگرود به دست یونس رنجکش خواهد رسید .

فرمانداری آستارا ، مدیرکل اجتماعی استانداری و مدیرمسئولی روزنامه معین از سوابق وی بوده . نارضايتي هاي گسترده به دليل عدم حضور دائمي رنجكش در آستارا در زمان فرمانداري اش از دلايل اصلي تغيير وي بود .

همچنین از آستانه اشرفیه نیز به گوش می رسد پس از پایان ماموریت رحیم حیدری ، یکی از فرمانداران استان های مرزی کشور جایگزین وی خواهند شد .

از مرکز استان نیز به گوش میرسد به زودی میراعلمی معاون فرماندار رشت خواهد شد و بخشدار کوچصفهان راهی سنگر خواهد شد .

از انزلی نیز به گوش می رسد پس از ماه ها خالی بودن صندلی بخشدار مرکزی انزلی مانی زرشکی بر این صندلی تکیه خواهد زد.

همچنین خبر ها حکایت از این دارد هادي صيادي بخشدار مركزي رضوانشهر به بخشداری پره سر خواهد رفت .

از سویی دیگر يونس محمودي فرماندار فعلي املش گزينه جدي اداره كل امنيتي استانداري است و بزودی به مرکز استان و ساختمان خیابان معلم استانداری نقل مکان خواهد کرد و یکی از بخشداران جایگزین وی در فرمانداری املش است .


از ساختمان خیابان معلم نیز به گوش می رسد كه الهيار مصباحي به اداره كل اقتصادي استانداری گیلان خواهد رفت .

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت