انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1399/01/24 03:02

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل :

برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است

حجت السلام والمسلمین اشکوری گفت : تا اطلاع ثانوی فعالیت مساجد و بقاع که باعث ایجاد اجتماع شود ممنوع است و تخطی از این امر باعث عزل هیات امنا خواهد شد .

کد خبر:792

سید حامد میر حسینی در گفتگو با انعکاس خبر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال نو ، اظهار داشت : تا امروز با همکاری و هوشمندی مردم توانستیم در مقابل بیماری کرونا بایستیم و این مهم بدون رشادت های بی نظیر کادر درمان شدنی نبود .

وی ضمن اشاره به تشکیل ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه داد : تا اطلاع ثانوی  برگزاری مراسمات مذهبی در بقاع و مساجد ممنوع است و دلیل ان حفظ سلامت جامعه می باشد و بازگشایی مساجد و بقاع مشروط به نظر این ستاد می باشد .

اشکوری ضمن اشاره به اینکه متولیان و مجریان فعالیت مساجد و بقاع هیات امناها هستند ، بیان داشت : امنایی که از دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا تخطی کنند عزل خواهند شد ولی امنا می توانند از پتانسیل های مساجد و بقاع برای پخش اذان و ادعیه استفاده کنند .

میرحسینی ضمن اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان و اینکه فعالیت مساجد و بقاع در این ماه منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و نظر بزرگان است ، گفت : امنا و مسئولین فرهنگی مساجد می توانند با برنامه ریزی و بهره بردن از پتانسیل شبکه های اجتماعی برنامه های مختلفی را برای ماه رمضان تدارک ببینند .

وی در پایان بیان داشت منبع شروع به کار فعالیت مساجد ستاد ملی مبارزه با کروناست .

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت