انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/12/26 07:49

به بهانه  <<روز شهردار >> :

نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان شد ، این خبر در تاریخ ۱۷ مهر ۹۶ تیتر اول اکثر خبرگزاری های استان گیلان شد .

کد خبر:791

انعکاس خبر / مسعود کاظمی شهردار لاهیجان شد ، این خبر در تاریخ ۱۷ مهر ۹۶ تیتر اول اکثر خبرگزاری های استان گیلان شد .

پس از این خبر دغدغه مردم و اکثر صاحب نظران لاهیجان و استان گیلان بر این بود که انتخاب شورای شهر جوان لاهیجان درست بوده و می توانند به رییس شورای شهر رشت به عنوان شهردار لاهیجان امیدی داشته باشند .

مسعود کاظمی در اولین اقدام خود خبر از تدوین برنامه اي با افق ۱۴۰۰  با توجه به سندهاي فرادستي با كمك مشاوران خود و همكاران خوبد در شهرداري داد که  تا امروز در اصلاح هندسی میادین ، زیباسازی مبلمان شهری ، اسفالت خیابان های سطح شهر ، به پایان رساندن پروژه هاي نيمه تمام  پل فرهنگيان و اسفالت خیابان رزمندگان ، آماده سازی دو خیابان جدید با خرید منازل مسکونی من جمله باز گشایی خیابان ۲۲ آبان تا خیابان تربیت معلم ، برنامه ریزی و مذاکره برای ادامه كمربندي ضلع جنوبي شهر  از بلوار دكتر حكيم زاده به بوجايه و بلوار ديلمان ، طراحی و شروع به کار ساخت پارک های حاشیه شهر ، ایجاد فضای مناسب و گردشگر پذیر در پارک بعثت ، آماده سازی جهت ایجاد سرای محلات ،  تکمیل سالن ورزشی چند منظوره خیابان رزمندگان ، خرید ماشین الات شهری ، اضافه کردن ماشین اتش نشانی به ناوگان اتش نشانی و تکمیل این ناوگان عملکرد خود را به نمایش گذاشته است .

از سویی دیگر ازادسازی جزیره لاهیجان پس از چند دهه را می توان از نقاط مثبت عملکرد وی دانست در حالی که تا امروز تمامی مدیران شهری سابق لاهیجان نیز نتوانسته بوده اند این وعده را عملی کنند .

یکی از نمونه های عملکردهای مثبت مسعود کاظمی در زمان بحران برف بوده که ظرف 72 ساعت موفق شد تمامی مسیرهای شهری را باز نماید .

مدیریت شهری لاهیجان در بحران کرونا نیز موفق شده است یکی از موفق ترین شهرداری های کشور باشد که با بهره گیری از امکانات بروز ضدعفونی و گندزادایی در این بحران خوش درخشیده است .

مسعود کاظمی در حالی سکاندار شهرداری لاهیجان شد که بدهی های سنگین شهرداری که میراث گذشتگان بوده شهرداری را به مرز ورشکستگی رسانده بود و حقوق پرسنل مدیریت شهری به تعویق افتاده بود که با تدابیری موفق شد معوقات این عزیزان را هم پرداخت کند و در حال حاضر حقوق پرسنل خدمتگذار شهرداری به موقع پرداخت می شود .

شهردار لاهیجان تا به امروز تمام سعی خود را برآن گداشته تا تمامی قول های خود را به شهروندان لاهیجان عملی کند و در این راه بدون شک مشکلات زیادی را پیش رو دارد ولی وی ثابت کرده است که مردی خستگی ناپذیر در مقابل مشکلات بوده است .

روز شهردار بهانه ایی شد که این پایگاه خبری گریزی کوتاه به عملکرد وی بزند و با تشکر و خداقوت از زحمات وی تشکر کند البته ناگفته نماند حمایت اعضای شورای شهر لاهیجان و همراهی پرسنل شهرداری لاهیجان باعث داشتن عملکردی مثبت در شرایط سخت را برای وی به ارمغان بیاورد .

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت