انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/12/26 07:26

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل :

طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی 

حجت السلام والمسلمین سید حامد میرحسینی اشکوری از توزیع بیش از 1000 بسته حمایتی برای خانواده های کم درآمد و کم برخوردار در غالب طرح آستان مهربانی خبر داد

کد خبر:790

حجت السلام والمسلمین سید حامد میرحسینی اشکوری در گفتگو با انعکاس خبر گفت : امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا طرح آرامش بهاری دربقاع متبرکه برگزارنخواهدشد .

اشکوری ضمن درخواست از مردم عزیز و متدین که در شب عید به اماکن متبرکه وآرامستانها مراجعه کنند ، اظهار داشت : امناهای عزیز از باز کردن مساجد و بقاع و برگزاری برنامه های سال های گذشته در شب عید خودداری نمایند .

 اشکوری ضمن اشاره به دستور رییس سازمان اوقاف کشور در زمینه برگزاری طرح آستان مهربانی بیان داشت : این طرح به جهت کمک به اقشار کم درآمد و کم برخوردار جامعه که درجواراین امام زادگان زندگی میکنند اجرا خواهد شد.

 وی در ادامه بیان داشت : پیش بینی میکنیم  تا پایان این طرح هزار بسته معیشتی و بهداشتی را به مردم عزیز هدیه نمائیم .

اشکوری ضمن اشاره به عضویت این اداره در ستاد مردمی مبارزه با کرونا ، اظهار داشت :از آغاز این بیماری تا کنون بیش از پنجاه میلیون تومن از کمکهای جمع آوری شده خیرین و از محل موقوفات منطبق به کارگاههای خانگی و مساجد و بقاع که درتولید ماسک و دستکش  پرداخت شده است .


 سید حامد میرحسینی از همکاری مردم و مجاورین آرامستان آقاسیدمحمد یمنی جهت همکاری در دفن اموات تشکر کرد و گفت :  امیدواریم به زودی وضعیت ارامستان عمومی و جدید لاهیجان نیز از سوی شهرداری مشخص گردد .
 
رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل از پای کار بودن این اداره تا ریشه کن کردن ویروس کرونا خبرداد و گفت : لازم است از همت امامان جمعه لاهیجان و سیاهکل ، تدبیر فرمانداران دو شهرستان ، تیم مدیریت شهری لاهیجان و سیاهکل و روحانیان جهادی ، بسیحیان ، اعضای ستاد مردمی مقابله با کرونا و الخصوص پزشکان و پرستاران تشکر ویژه ایی داشته باشیم .

اشکوری در پایان ضمن ارزوی سال خوب و خوش برای ایرانیان بیان داشت : امیدواریم هر چه زودتر این ویروس منحوس ریشه کن شود و زندگی مردم به روال عادی برگردد

 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت