انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/12/06 02:58

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل :

امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد

حجت السلام والمسلمین سید حامد میرحسینی اشکوری گفت : پس از اعلام شیوع بیماری کرونا و جدی بودن مسایل پیشگیرانه به همه هیات امنا مساجد و بقاع اعلام گردید که کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند تا خدایی نکرده انتشار این بیماری باعث آسیب دیدن دیگران نشود .

کد خبر:788

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل گفت : پس از اعلام شیوع بیماری کرونا و جدی بودن مسایل پیشگیرانه به همه هیات امنا مساجد و بقاع اعلام گردید که کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند تا خدایی نکرده انتشار این بیماری باعث آسیب دیدن دیگران نشود .

وی با تاکید بر رعایت بهداشت عمومی در بقاع و مساجد گفت :  به کلیه امنا توصیه شد نسبت به ضدعفونی آبدارخانه ها سرویسهای بهداشتی اهتمام ورزند و همچنین نسبت به زیارت ضریح امام زادگان با رعایت مسائل بهداشتی حائلی ایجاد کنند و ضریح را ضدعفونی نمایند.

اشکوری شایعه آماده سازی قبور در آقاسید محمد را هم تکذیب کرد و بیان داشت : تا این لحظه هیچ تصمیمی جهت ایجاد مکان خاص برای دفن بیماران فوت شده ازبیماری کرونا نبوده است و امیدواریم این بیماری باعث از دست دادن هیچکدام از شهروندان ما نشود که نیاز به قبر داشته باشیم.

حجت السلام میرحسینی اشکوری از مردم خواست به شایعات توجه نکنند و اظهار داشت : هیات امنا اقا سید محمد به جهت توسعه سرویس بهداشتی و همچنین فضا سازی جهت توسعه این زمین برای کارهای عمرانی عملیاتی رو آغازکرده اند .

رییس اوقاف و امور خیریه لاهیجان  ضمن اشاره به اینکه ساخت و مدیریت ارامستانها جزو وظایف شهرداری است  گفت : ما از مدتها پیش جهت ایجاد مکان ورزشی درآن زمین دنبال اخذ مجوزهای لازم بوده ایم و نقشه طرح جامع آنجا نیز آماده شده است .

وی در پایان گفت : ما برای ایجاد آرامستان با مسئولان شهرستان چندین بار مکاتبه داشتیم ولی تا امروز تدابیری برای آرامستان عمومی اندیشیده نشده و زمین های آقاسید محمد به هیچ وجه به عنوان قبرستان اسنفاده نخواهد شد .

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت