انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/10/03 03:55

نائب رئیس شورای شهر لاهیجان:

حل مشکلات حاشیه شهر از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری لاهیجان است

نائب رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: حل مشکلات حاشیه شهر از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری بوده و در این دوره شاهد ارائه خدمات عمرانی خوبی از سوی شهرداری لاهیجان در حاشیه شهر بودیم.

کد خبر:784

فرشید فقیه شجاعی در جلسه فوق‌العاده شورای شهر که با حضور شهردار و معاونین شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: در پی ارائه طرح پروژه پارک جانبازان از سوی شهرداری، طی چندین جلسه این طرح در کمیسیون عمران شهری موردبررسی قرار و اعضای کمیسیون به‌اتفاق خواستار اجرای آن شدند.

وی بابیان اینکه تیم مدیریت شهری طی سال‌های اخیر با تأکید برافزایش سرانه فضای سبز شهری و احداث پارک‌های محله‌ای، خواستار اجرای این پروژه شده است با قدردانی از مطالعات انجام‌شده در خصوص این طرح، افزود: ایجاد فرهنگسرا، نصب سردیس مفاخر لاهیجان، ایجاد فضای تجاری، فضای بازی کودکان، فضای سلامت (ورزشی)، نمازخانه، زمین فوتسال چمنی، پارکینگ، سرویس بهداشتی و انباری از ویژگی‌های طرح ارائه‌شده از سوی شهرداری است.

وی با تأکید بر مدت کم باقیمانده از دوره پنجم شورای اسلامی شهر خواستار تسریع در آغاز عملیات اجرایی این پروژه شد.

فرشید فقیه شجاعی همچنین با اشاره به طرح پیشنهادی کمیسیون عمران شهری در ارتباط با بازگشایی خیابان جنب دادگستری و اجرای جدول‌گذاری و فرش بتن پیاده‌رو در منطقه خالو باغ افزود: در دوره پنجم شورای اسلامی شهر لاهیجان حل مشکلات حاشیه شهر از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری بوده و در این دوره شاهد ارائه خدمات عمرانی خوبی از سوی شهرداری لاهیجان در حاشیه شهر بودیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان گفت: بازدیدهای مکرر اعضای شورای شهر از مناطق حاشیه شهر و اجرای لوله‌گذاری، آسفالت، پیاده‌روسازی در این دوره از شورا کم‌نظیر بوده است و امیدواریم با ادامه این روند رضایتمندی بیشتر شهروندان را فراهم کنیم.

مهندس فقیه شجاعی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اقدامات شهردار و مجموعه تلاشگر شهرداری، اظهار امیدواری کرد با عنایت به اینکه بخش قابل‌توجهی از تملک مسیر خیابان دادگستری به خالو باغ انجام‌گرفته است لذا شهردار لاهیجان به‌منظور رفاه حال شهروندان در این منطقه، تمهیدات ویژه‌ای جهت بازگشایی این مسیر و اجرای پیاده‌روسازی مسیر اصلی خیابان مطهری (خالو باغ) در نظر گیرد.

شورای اسلامی شهر لاهیجان
 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت