انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/19 03:31


اراضی 5 میلیاردی در شفت رفع تصرف شد

فرمانده انتظامي استان از رفع تصرف 10 هکتار از اراضي ملي به ارزش 5 ميليارد ريال در شهرستان شفت خبر داد.

کد خبر:766

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر سردار "عزيزاله ملكي" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پي دريافت خبري مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط افرادی در یکی از روستاهای شهرستان شفت، بررسي موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران ضمن هماهنگی قضائی به همراه كارشناس اداره منابع طبیعی به محل اعلامي اعزام شدند.

وي بيان داشت: در بازدید از زمين مورد نظر مشخص شد 3 نفر 10 هکتار از اراضی ملی را به تصرف خود درآورده و به صورت غير قانوني آن را به وسیله سيم‌خاردار و فنس محصور کرده‌اند.

سردار ملکی با بیان اینکه با حكم قضائي رفع تصرف انجام شدگفت: در اين راستا متهمان 32، 55 و 57 ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفي شدند.

فرمانده انتظامی استان گيلان در پايان با بیان اینکه کارشناسان ارزش زمین‌هاي تصرف شده را 5 میلیارد ریال برآورد كرده اند از شهروندان خواست، براي حفظ و حراست از اراضی ملی در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را به مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

استان گیلان گیلان زمین خواری شفت سردار عزيزاله ملكي سردار عزیزاله ملکی
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت