انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/18 01:32

برای ارائه توضیح درباره‌ وضعیت تیم ملی و تیم استقلال

وزیر ورزش به کمیسیون فرهنگی فراخوانده شد

کد خبر:753

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که وزیر ورزش برای پاسخگویی درباره‌ وضعیت سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین تیم باشگاهی استقلال به کمیسیون فرهنگی فرا خوانده شده است.

علی اصغر یوسف‌نژاد اظهار کرد:‌ در هفته‌های اخیر موضوع سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که بیش از دو میلیون یورو پول گرفته و به تعهدات خود عمل نکرده و نتایج ضعیفی را کسب کرده است که از جمله آن باخت دو بازی اخیر با بحرین و عراق، کم توجهی به ایران و فسخ قرارداد بوده حساسیت‌ها را در این باره برانگیخته است. بخصوص که تیم ملی در شرایطی که در حال انجام مسابقات قهرمانی آسیا است نیازی به مربی خوبی دارد. همچنین اخیرا مربی تیم فوتبال استقلال هم قراردادش را فسخ کرده است.

وی افزود: با توجه به خواست عمومی ورزشکاران و پیشکسوتان، فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی به این موضوع حساسیت نشان داده  و نقطه نظرات را بررسی کرده در همین راستا فردا وزیر ورزش به کمیسیون فرهنگی دعوت شده تا پاسخ دهد چرا سرمربی تیم ملی فوتبال و همچنین تیم باشگاهی استقلال نسبت به انجام تعهدات خود طفره می‌رود؟ آثار سوء آن در روابط بین المللی چیست و چرا در تنظیم قراردادها در سطح بین‌المللی، چارچوب حقوقی و قضایی مسئولیت بازیکنان و مربیان خارجی شفاف نیست. که در چنین مواقعی شاهد ضررهای مالی و خدشه دار شدن اعتبار کشور در سطح بین‌المللی نباشیم.

یوسف‌نژاد اضافه کرد:‌ آقای سلطانی فر باید در جلسه کمیسیون فرهنگی نسبت به این موضوع پاسخ هد و درباره‌ی مسائل و مشکلات مرتبط با مربیان و بازیکنان خارجی جواب بدهد.

نایب رئیس فراکسیون ورزش همچنین گفت: با توجه به اتفاقاتی که طی این چند سال برای قراردادهای بین‌المللی برای بازیکنان و مربیان به وجود آمده نوعا این قراردادها منجر به این شده که  در سطح بین‌المللی و فیفا علیه ما طرح شکایت شود و خیلی از آنها نیز موفق بوده در حالی که می‌توانست در تنظیم قرارداد و انجام تعهدات به گونه‌ای عمل شود که این خسارت‌های مالی و حیثیتی برای کشور به وجود نیاید.

وی افزود:‌ در همین ارتباط بخش مهم و عمده تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و فراکسیون فوتبال مشکلات مربوط به قراردادهای خارجی است که این گزارش آماده قرائت در صحن علنی است و مورد تایید کمیسیون فرهنگی است.

 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت