انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/18 01:00

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

در هفته جاری به دیدن خانواده‌های کشته‌شدگان اعتراضات بنزین می‌رویم/ همه معترضین را ضد انقلاب معرفی نکنیم

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در همین هفته ان‌شاءالله با جمعی از همکاران به بازدید خانواده‌های کشته شدگان در اعتراضات اخیر، می رویم.

کد خبر:751

الیاس حضرتی»، نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، درباره زمان بازدید از خانواده کشته شدگان اعتراضات اخیر گفت: یکشنبه هفته گذشته مجلس تعطیل بود، در همین هفته ان‌شاءالله با جمعی از همکاران به بازدید خانواده‌های کشته شدگان خواهیم رفت.

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه نباید معترضین را ضدانقلاب و نظام معرفی کنیم، تصریح کرد: فضای کشور در شنبه گذشته که آن صحبت‌ها را انجام دادم به این صورت بود که همه فکر می‌کردند اینها ضد انقلابند. همه تلاش من این بود که بگویم اینها هم بچه‌های خودمان هستند. ما باید برویم آسیب، آنها را ترمیم کنیم و به زخم وارد شده آنها التیام دهیم. باید با آنهایی که دستگیر شدند با رافت اسلامی برخورد کنیم و به خانواده کشته‌شدگان سر بزنیم و دل جویی کنیم و نگذاریم این شکاف و این زخم، وسیع‌تر شود.

او اظهار کرد: یک تعدادی آدم‌های سازمان یافته و بخش کمی از آدم‌های شرور در این جریان، مسئله آفرینی کردند ولی بقیه آحاد ملت مشکلات اقتصادی و گرفتاری‌های اجتماعی دارند و بر اثر مشکلات وحشتناک اقتصادی آمدند، شعار دادند، اعتراض و راهپیمایی کردند و حتی شیشه شکاندند و ۲ جا را آتش زدند.

حضرتی با بیان اینکه به نظر من حکومت باید نسبت به این داستان با رافت و بزرگواری برخورد کند، گفت: اینها بچه‌های خودمان هستند. در داخل یک خانواده دو جوان یا دو بچه عصبانی شدند و شیشه‌ای شکسته شده، نباید اینها را به عنوان ضدنظام و ضدانقلاب و برانداز تلقی کنیم؛ به همین خاطر خواستم آن کمیته تشکیل شود و الحمدالله با دستور مقام معظم رهبری و با گزارشی که شورای امنیت ملی داد، فضا کلا به سمتی رفت که تعدادی از آنها را شهید تلقی کنند و بروند به خانواده‌هایش سر بزنند. خواست من برای کل حکومت فراگیر شد و آرزو داشتم همین طور شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره نمایندگانی که او را در این بازدید همراهی خواهند کرد، توضیح داد: اسامی دوستانی که همراهی کنند را اعلام می‌کنیم و قطعا از فراکسیون امید هستند.

 

برنا

 

تهران بنزین نماینده مردم تهران اعتراضات بنزین الیاس حضرتی
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت