انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/17 11:01


بازداشت شکارچیان گراز در آستانه اشرفیه

رییس اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه از دستگیری شکارچیان غیرمجاز گراز در منطقه کیسم آستانه اشرفیه خبر داد.

کد خبر:740

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر رییس اداره حفاظت محیط زیست گیلان با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش های مردمی در مورد شکار گراز در مزارع و باغ های اطراف روستای کیسم آستانه اشرفیه،  ماموران پاسگاه انتظامی کیسم با همکاری یگان حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه موفق شدند دو شکارچی غیرمجاز را به همراه دو قبضه سلاح شکاری و لاشه حیوان توقیف کنند. 
جعفر میرزایی افزود: متخلفین به همراه ادوات و شواهد جرم بر اساس صورتجلسه تنظیمی به دادگاه معرفی شدند.
وی گفت: با توجه به اینکه در سال جاری مجوز شکار این گونه صادر نشده و نقش مهم گراز در اکوسیستم منطقه نیز غیر قابل چشم پوشی است، مامورین یگان حفاظت محیط زیست با حساسیت ویژه نسبت به حفاظت از این گونه های با اهمیت اقدام می کنند.
گراز ها در جستجوی غذا با شخم زدن زمین های جنگلی و بیشه ها باعث حاصل خیزی و هوادهی خاک می شوند و از طرفی هم با نابود کردن آفات کمک بزرگی به کشاورزان می کنند.

آستانه اشرفیه محیط زیست گیلان محیط زیست شکار غیرمجاز شهرستان آستانه اشرفیه
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت