انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/12/15 09:46

توسط امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار لاهیجان صادر شد

پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور

امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار لاهیجان باصدور پیامی مشترک از استقبال کم نظیر و حماسی اقشار مختلف مردم از رییس جمهور و هیئت دولت قدردانی کردند.

کد خبر:74

به گزارش انعکاس خبر ،  متن پیام به این شرح است:


شهروندان فهیم و میهمان دوست شهرستان لاهیجان 

با سلام و احترام 
امروز چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه ۹۷ برگ زرینی دیگر بر افتخارات استان زرخیز گیلان، مهد فرهنگ و تاریخ و سرزمین فخر ایران رقم خورد.
حضور همدلانه هزاران گیلانی در شهرستان لاهیجان صحنه های کم‌نظیر میهمان‌نوازی، اتحاد و همراهی ملت و نظام جمهوری اسلامی را آفرید.
بار دیگر همه دنیا شاهدند که مردم ایران اسلامی علیرغم همه مشکلات و سختیها، همدلانه، هم‌سخن و همگام با نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب اسلامی و قوای سه‌گانه در عرصه‌های گوناگون مشارکت دارند. امید است در سایه توجهات خداوند بزرگ و حضرت ولی عصر (عجل الله) شاهد فردای بهتر و برتر برای ایران اسلامی باشیم.

 

 

مهدی صدیق

امام جمعه شهرستان لاهیجان

 

ذبیح نیکفر

نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل

 

سید اسماعیل میرغضنفری

فرماندار لاهیجان

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت