انعکاس
پایگاه خبـری و تحلیلـی

مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد یکی از متهمان پرونده بانک سرمایه فرار کرد
1397/12/15 09:46

توسط امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار لاهیجان صادر شد

پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور

امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار لاهیجان باصدور پیامی مشترک از استقبال کم نظیر و حماسی اقشار مختلف مردم از رییس جمهور و هیئت دولت قدردانی کردند.

کد خبر:74

به گزارش انعکاس خبر ،  متن پیام به این شرح است:


شهروندان فهیم و میهمان دوست شهرستان لاهیجان 

با سلام و احترام 
امروز چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه ۹۷ برگ زرینی دیگر بر افتخارات استان زرخیز گیلان، مهد فرهنگ و تاریخ و سرزمین فخر ایران رقم خورد.
حضور همدلانه هزاران گیلانی در شهرستان لاهیجان صحنه های کم‌نظیر میهمان‌نوازی، اتحاد و همراهی ملت و نظام جمهوری اسلامی را آفرید.
بار دیگر همه دنیا شاهدند که مردم ایران اسلامی علیرغم همه مشکلات و سختیها، همدلانه، هم‌سخن و همگام با نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب اسلامی و قوای سه‌گانه در عرصه‌های گوناگون مشارکت دارند. امید است در سایه توجهات خداوند بزرگ و حضرت ولی عصر (عجل الله) شاهد فردای بهتر و برتر برای ایران اسلامی باشیم.

 

 

مهدی صدیق

امام جمعه شهرستان لاهیجان

 

ذبیح نیکفر

نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل

 

سید اسماعیل میرغضنفری

فرماندار لاهیجان

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

اخبار کوتاه