انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/17 10:57


رهاسازی یک پلیکان خاکستری در شهرستان لنگرود

يك پلیکان خاکستری که توسط شهروند علاقمند به محیط زیست تحویل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود شده بود پس از بهبود در تالاب اميركلايه لاهيجان رهاسازي شد.

کد خبر:739

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر سید امین نجات رییس اداره حفاظت محیط زیست لنگرود ضمن سپاسگزاری از این شهروند علاقمند به محیط زیست با اعلام این خبر گقت: اين پلیکان توسط دوستداران محيط زيست به اين اداره تحويل داده شده بود كه با هماهنگی ماموران يگان حفاظت پاسگاه اميركلايه، در تالاب اميركلايه لاهيجان رها سازی شد.

نجات در پایان از همه شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده حیوانات وحشی در مناطق شهری و مسکونی موضوع را در اسرع وقت به اداره حفاظت محیط زیست  این شهرستان اطلاع دهند.

لنگرود محیط زیست گیلان محیط زیست تالاب امیرکلایه شهرستان لنگرود تالاب بین المللی امیر کلایه لاهیجان تالاب امیرکلایه لاهیجان سیدامین نجات پلیکان خاکستری
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت