انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/14 06:32


بیش از 3000 هکتار از اراضی ملی گیلان نهالکاری می شود

همراه با مشارکت مردم طبیعت دوست و جنگلبانان استان گیلان تا پایان سال جاری بیش از 3000 هکتار از اراضی ملی استان گیلان نهالکاری و به اراضی جنگل کاری دست کاشت تبدیل می شود.

کد خبر:727

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر  محسن یوسف پور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان اظهار داشت: این اقدام در سیزده شهرستان استان و به منظور توسعه فضای سبز و درختکاری در اراضی ملی مستعد که از قبل شناسایی شده، صورت می پذیرد.

ایشان ادامه داد: تعداد حدود 1/200/000 اصله نهال از گونه های پهن برگ بومی که تماما" در نهالستانهای استان تولید شده، کاشته می شوند. 

وی افزود: عملیات نهالکاری در سطحی بیش از 3000 هکتار از اراضی ملی استان گیلان با همکاری و مشارکت تشکل های مردم نهاد و اقشار طبیعت دوست انجام می شود.

گیلان دارای 1017000 هکتار اراضی ملی است و عملیات نهالکاری به منظور تقویت و توسعه جنگلهای استان در اراضی ملی صورت می پذیرد.

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت