انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/09/11 04:01


بازگشت زنگوله بال به طبیعت در شهرستان لاهیجان

یک زنگوله بال که توسط یکی از شهروندان به اداره حفاظت محیط زیست لاهیجان تحویل داده شده بود، رهاسازی شد.

کد خبر:725

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر رییس اداره حفاظت محیط زیست لاهیجان با اعلام این خبر گفت: با مراجعه یکی از شهروندان طبیعت دوست، یک پرنده زنگوله بال به این اداره تحویل داده شد .

وی افزود: اين پرنده پس از تیمار توسط یکی از فعالان عرصه محیط زیست شهرستان و گذشت 48 ساعت و بعد از به دست آوردن شرایط جسمانی مساعد و اطمینان از سلامتی كامل، با هماهنگی اداره حیات وحش محیط زیست گیلان، در پارک ملی بوجاق رهاسازی شد.

امیری ضمن تشکر، از شهروندان درخواست نمود در صورت مشاهده و فروش حیوانات وحشی، مراتب را به نزدیک ترین پاسگاه محیط بانی و ادارات حفاظت محیط زیست اطلاع دهند.

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت