انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت حل مشکلات حاشیه شهر از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری لاهیجان است نجات یک پرنده اسیر توسط یک همیار محیط زیست شهرستان لاهیجان در تولیدات مواد غذایی در سطح کشور حرف های خوبی برای گفتن دارد جزییات اختلاف جهانگیری و روحانی بر سر اجرای طرح سهمیه بندی بنزین فکر می‌کنند که اگر به دولت حمله کنند مردم به آنها اقبال نشان می دهند/ قالیباف نه خودش جوان است و نه عملکرد آنچنانی دارد یک شوخی دوستانه به قیمت یک میلیارد و ۶۶ میلیون تومان تمام شد ثبت نام ۲۰۸ نفربرای انتخابات میاندوره‌ای خبرگان تا ساعت ۱۴ امروز
1397/12/13 02:46


اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان از اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور در این شهرستان خبر داد.
 

کد خبر:69

به گزارش انعکاس خبر ، نگار نادری حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری درشهرستان لاهیجان را مبارک دانسته و گفت : بی شک این سفر نتایج خوبی برای پروژه های ناتمام ؛از جمله مجتمع فرهنگی لاهیجان را در بر خواهد داشت.

وی افزود:سفر ریاست جمهوری خبر خوش برای خانواده فرهنگ و هنر و مردم لاهیجان است تا حضور ارزشمند ایشان و تیم همراه ، گره کور مجتمع فرهنگی را بگشاید چه بسا که اغلب برنامه های فرهنگی و هنری بزرگ که نیاز به سالن با ظرفیت بالا دارند بعلت نداشتن سالن  فرصت اجرا در لاهیجان را از دست می دهند.


نادری در خصوص پروژه مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان گفت: این پروژه با زیر بنای ۴۴۰۰ متر مربع در سال ۱۳۸۰ توسط دستگاه مسکن و شهرسازی استان عملیات خود را آغاز نمود و با پیشرفت فیزیکی٢٠ درصدی در مرحله اسکلت و به صورت ناقص و با مشکلات عدیده فنی و به علت کمبود اعتبارات عمرانی رها گردید. در سال ۱۳۹۳ با درخواست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیگیری های بعمل آمده تغییر مجری از دستگاه اجرایی از سازمان مسکن و شهرسازی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت .

نادری اضافه کرد:فاز یک ،سالن آمفی تئاتر و فضاهای جانبی و فاز دوم ،قسمت اداری مجتمع و پلاتو و گالری و سینمای صد نفره تعریف شده است. به جهت نیاز شهرستان به سالن بزرگ ، فضای٢٦٠ نفره فاز یک به سالن ٥٠٦ نفره توسعه یافت و مقاوم سازی و رفع عیوب موجود سازه صورت گرفت.

در سال ٩٤ و ٩٥ جز ٤٨ ماده ٥٥٠٠٠درکل کشور صفر اعلام شد و فاز یک مجتمع به اتمام نرسید . سال ٩٦ سه میلیارد و سیصد میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوبه شد که تخصیص یک میلیارد و هشتاد آن صرف مطالبات پیمانکار و مشاوران پروژه گردید.

نادری با اشاره به اینکه مجتمع فرهنگی از نیازهای شهر لاهیجان  است گفت:اینجانب شاهد آن بوده ام که پروژه مجتمع فرهنگی و هنری همواره دغدغه مسئولان استانی و شهرستانی بوده است و از هیچ تلاشی جهت تکمیل پروژه فروگذارنبوده اند.

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت