انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/12/13 02:43


دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان

در آستانه سفر هیئت دولت به لاهیجان، جلسه فوق‌العاده اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان پیرامون سفر ریاست جمهوری و میزبانی لاهیجان برگزار شد.

کد خبر:68

به گزارش انعکاس خبر ، در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان طی سخنانی از شهروندان لاهیجانی خواستند تا حضور گسترده‌ای در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور و هیئت دولت داشته باشند. اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان اظهار داشتند: در آستانه سال نو و بهار طبیعت، مردم انقلابی و همیشه درصحنه استان گیلان و شهرستان لاهیجان میزبان ریاست محترم جمهوری حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان تدبیر و امید هستند.

ازآنجایی‌که همراهی و حمایت‌های مردمی همواره پشتوانه بی‌بدیلی برای نظام اسلامی و حفظ دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی است. امیدواریم اینبار نیز مردم انقلابی و متدین با حضور حماسی و شورانگیز خود در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری برگ زرین دیگری را در تاریخ این دیار ثبت نمایند.

بی‌تردید این حضور نشان از حمایت و پشتوانه ارزشمندی به‌منظور تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای توسعه و پیشرفت خواهد بود و میزبانی گرم و پرشور مردم ولایت مدار و باایمان لاهیجان از ریاست محترم و کاروان تدبیر و امید جلوه‌ای دیگر از وحدت، همگرایی و همدلی آحاد مردم و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی را به معرض نمایش خواهد گذاشت و این سفر فرصت مغتنمی برای حل مشکلات و نقطه عطفی در پیشرفت و توسعه دیارمان خواهد بود.

ان‌شاءالله با نمایش همبستگی‌مان، امید دشمنان برای ایجاد فاصله بین دولت و ملت مانند همیشه مبدل به یأس و همچنین انگیزه‌ای مضاعف برای خدمتگزاران مردم در دولت و تقویت نظام مقدس اسلامی خواهد شد.

اعضای شورای اسلامی شهرو شهردار لاهیجان در ادامه سخنان خود از استاندار، فرماندار، امام‌جمعه، نماینده لاهیجان در مجلس شورای اسلامی که باعث شدند تا لاهیجان میزبان کاروان تدبیر و امید باشد و همچنین کلیه کسانی که به نحوی در برگزاری مراسم ویژه استقبال از ریاست جمهوری مشارکت دارند، اعم از نیروی نظامی و انتظامی، راهور، پرسنل زحمتکش شهرداری، قدردانی نمودند.

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت