انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/08/21 09:02


كشف 5 میلیارد ماهی قاچاق در آستارا

فرمانده انتظامي استان از كشف11 تن ماهی قاچاق و غيربهداشتي به ارزش 5 میلیارد ریال در شهرستان آستارا خبر داد.

کد خبر:591

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر سردار عزيزاله ملكي در تشريح اين خبر گفت: ماموران ايست و بازرسي سه راه قلعه شهرستان آستارا حين كنترل خودروهاي عبوري در محور مواصلاتي به يك دستگاه کامیون مشكوك شده و براي بررسي آن را متوقف كردند.

اين مقام ارشد انتظامي با بیان اینکه در بازرسي از خودرو مورد نظر 11 تن ماهی خرد شده قاچاق، غيربهداشتي و فاقد مجوز حمل کشف شد افزود: کارشناسان ارزش این محموله را پنج میلیارد و 50 ميليون ريال برآورد کردند.

وي اظهار داشت: در اين راستا متهم 34 ساله پس از تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

سردار ملكي اظهار داشت: مواد پروتئینی به علت فساد پذیر بودن باید به وسیله خودروهای مخصوص یخچالدار و شرایط ویژه حمل شوند و ماموران انتظامی با هر عاملی که سلامتی و بهداشت شهروندان را تهدید کند قاطعانه برخورد خواهند کرد.

فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان خاطرنشان كرد: شهروندان در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک مراتب را سريعاً از طريق سامانه فوریت های پلیسی 110 به ماموران نیروی انتظامی اطلاع دهند.

استان گیلان گیلان آستارا فرمانده انتظامی گیلان سردار عزيزاله ملكي
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت