انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شناسایی ۱۹۰۰ کودک زیر پنج سال دارای سوء تغذیه در گیلان سارقان گوشی در رشت به آخر خط رسيدند برنامه‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید، استفاده بیشتر از ظرفیت‌های بخش تعاونی و خصوصی است/هدف‌گذاری صادرات 500 میلیون دلاری استان دست‌یافتنی است پاکسازی فضای عمومی و طبیعت، حکم محکومیت دادگاه برای متخلف شن و ماسه در شهرستان رودسر کشف 13 فقره پرونده زمین‌خواری 518 میلیاردی در گیلان کشف بیش از ۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در لاهیجان برگزاری اولین روز از جشنواره تئاتر خیابانی شهروند بازار تاریخی آسیابر دیلمان در فهرست آثار ملی ثبت می‌شود جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان آغاز شد برگزاری جشنواره روز دریای کاسپین در کیاشهر
1397/12/10 11:03


حکم سنگین در انتظار علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی دو روز پیش اتفاقاتی را رقم زد که در پی آن احتمالا حکم سنگینی در انتظار وی خواهد بود.

کد خبر:56

 

علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی دو روز پیش اتفاقاتی را رقم زد که در پی آن احتمالا حکم سنگینی برای وی صادر خواهد شد .حقیقی که پس از مدت‌ها به ایران بازگشته با مربی خود دو روز پیش به ورزشگاه انقلاب می‌رود که در آنجا تمرین کند اما ناگهان با علی خطیر، معاون باشگاه استقلال روبرو می‌شود که دست به کار عجیبی می‌زند و بینی او را می‌شکند.

با این وجود، بسیاری از اهالی فوتبال و مخصوصا هواداران باشگاه آبی‌های پایتخت به دنبال این هستند تا ببینند در نهایت چه حکمی برای این دروازه‌ بان بریده خواهد شد. طبق بررسی‌های انجام شده به نظر می‌رسد اگر حکمی برای حقیقی بریده شود باید یک دهم دیه کامل که معادل 23 میلیون می‌شود به خطیر پرداخت کند. علاوه بر این جریمه قاضی می‌تواند، مجازات کیفری برای جنبۀ عمومی جرم حقیقی تعیین کند.

 

گفتنی است، خطیر طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که به هیچ عنوان رضایت نخواهد داد.

 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت