انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/12/10 11:03


حکم سنگین در انتظار علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی دو روز پیش اتفاقاتی را رقم زد که در پی آن احتمالا حکم سنگینی در انتظار وی خواهد بود.

کد خبر:56

 

علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی دو روز پیش اتفاقاتی را رقم زد که در پی آن احتمالا حکم سنگینی برای وی صادر خواهد شد .حقیقی که پس از مدت‌ها به ایران بازگشته با مربی خود دو روز پیش به ورزشگاه انقلاب می‌رود که در آنجا تمرین کند اما ناگهان با علی خطیر، معاون باشگاه استقلال روبرو می‌شود که دست به کار عجیبی می‌زند و بینی او را می‌شکند.

با این وجود، بسیاری از اهالی فوتبال و مخصوصا هواداران باشگاه آبی‌های پایتخت به دنبال این هستند تا ببینند در نهایت چه حکمی برای این دروازه‌ بان بریده خواهد شد. طبق بررسی‌های انجام شده به نظر می‌رسد اگر حکمی برای حقیقی بریده شود باید یک دهم دیه کامل که معادل 23 میلیون می‌شود به خطیر پرداخت کند. علاوه بر این جریمه قاضی می‌تواند، مجازات کیفری برای جنبۀ عمومی جرم حقیقی تعیین کند.

 

گفتنی است، خطیر طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که به هیچ عنوان رضایت نخواهد داد.

 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت