انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
توقف صدور پروانه ساختمانی باعث ضررو زیان به سازندگان و کارگران ساختمانی شده / بانی این ضرر و زیان نظام مهندسی است / مدعی العموم برای حل این مشکل ورود کند چه نهادهایی در صدور پروانه ساختمانی دخیل هستند / چه بر سر پول های واریزی به حساب شهرداری لاهیجان خواهد امد ؟ / چرا علی رغم پرداخت عوارض پروانه صادر نمی گردد ؟ برگزاری مراسمات در مساجد و بقاع تا اطلاع ثانوی ممنوع است نگاهی به عملکرد شهردار لاهیجان طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود/هزار بسته معیشتی و بهداشتی ودرغالب طرح آستان مهربانی  ادامه ضدعفونی اماکن عمومی توسط شهرداری لاهیجان امنا کلیه مراسمات ترحیم و مذهبی رو تا اطلاع ثانوی تعطیل کنند / تکذیب دفن فوت شدگان بیماری کرونا در اقاسید محمد تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت
1398/08/15 10:19


نجات یک هوبره توسط دوستدار حیات وحش در آستانه اشرفیه

کد خبر:522

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری انعکاس خبر یکی از دوستداران حیات وحش در روستای درگاه از توابع آستانه اشرفیه یک پرنده هوبره زخمی را تحویل اداره حفاظت محیط زیست داد.

جعفر میرزایی رییس اداره حفاظت محیط زیست آستانه اشرفیه گفت: این پرنده که قبلا توسط کارشناسان حلقه گذاری شده بود، بومی استان گیلان نیست و به صورت مهاجر و گذری در سالیان اخیر در برخی مناطق استان مشاهده شده است. زیستگاه اصلی آن دشت های باز و وسیع نظیر دشت قزوین و جنوب استان فارس است. قدرت دوندگی و استتار بالایی دارد و جزو پرندگان شکار ممنوع و حفاظت شده می باشد. 
هوبره ی زخمی جهت تیمار به اداره کل حفاظت محیط زیست استان منتقل شد.
استان گیلان گیلان آستانه اشرفیه محیط زیست گیلان محیط زیست جعفر میرزایی هوبره
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت