انعکاس
پایگاه خبـری و تحلیلـی

مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد یکی از متهمان پرونده بانک سرمایه فرار کرد
1397/12/08 02:54

عضو شورای شهر لاهیجان :

دانشگاه آزاد برای مشکل ترافیک میدان دانشگاه تدبیری بیاندیشد

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان به نارضایتی شهروندان از پارک نامتعارف خودروها دراطراف میدان دانشگاه اشاره و در خواست کرد دانشگاه آزاد برای مشکل ترافیک میدان دانشگاه تدبیری بیاندیشد.

کد خبر:52


به گزارش انعکاس خبر ، آرمان پوریاسری درچهل و دومین جلسه شوراي اسلامي شهر لاهيجان ، پنجم اسفند روز مهندس را به تمامی مهندسین و فعالان این عرصه تبریک گفت وافزود : خجسته میلاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز مهندس نامگذاری شده است. بدون شک نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به نام روز مهندس، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه می باشد ؛ از زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا به امروز فعالیت ها و اقدامات گسترده ای در حوزه مهندسی صورت گرفته و در واقع مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور محسوب می شوند که قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند . روز مهندس در واقع روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه ورزی و عملگرایی در جهت پيشرفت و سازندگي كشور است. اینجانب با توجه به استعداد های موجود در شهرستان لاهیجان و استان گیلان بر این باورم که با همت مهندسین لاهیجانی و گیلانی می توان در مسیر توسعه با روش های مهندسی و معماری اسلامی- ایرانی گام های بزرگی را برداشت.

وی ضمن قدردانی از شهردار لاهیجان به جهت پرداخت حقوق و اضافه کار پرسنل شهرداری ، خواستار تمهیدات لازم در جهت پرداخت باقیمانده مطالبات این عزیزان شد.

عضو شورای شهر لاهیجان همچنین به در پیش بودن ایام نوروز و روزهای پایانی سال اشاره و خواستار رنگ آمیزی جداول ، لکه گیری و روکش آسفالت معابر سطح شهر و همچنین مقدمات لازم برای آماده سازی اماکن توریستی تفریحی ویژه ایام نوروز شدند . 


 پوریاسری کسب مقام لیگ قایقرانی بانوان در دور برگشت مسابقات کشوری و همچنین دریافت کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به تیم قایقرانی بانوان لاهیجان تبریک گفت .

وی درادامه به نارضایتی شهروندان از پارک نامتعارف خودروها دراطراف میدان دانشگاه آزاد اشاره و درخواست کرد دانشگاه آزاد برای مشکل ترافیک میدان دانشگاه تدبیری بیاندیشد و با عنایت به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان زمینی را در آن منطقه به پارکینگ اختصاص داده است ، هماهنگی های لازم با مدیریت محترم راهور انجام گیرد تا پارک خودروها در اطراف میدان و بلوار دانشگاه ساماندهی شود . 
 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

اخبار کوتاه