انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/12/08 02:54

عضو شورای شهر لاهیجان :

دانشگاه آزاد برای مشکل ترافیک میدان دانشگاه تدبیری بیاندیشد

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان به نارضایتی شهروندان از پارک نامتعارف خودروها دراطراف میدان دانشگاه اشاره و در خواست کرد دانشگاه آزاد برای مشکل ترافیک میدان دانشگاه تدبیری بیاندیشد.

کد خبر:52


به گزارش انعکاس خبر ، آرمان پوریاسری درچهل و دومین جلسه شوراي اسلامي شهر لاهيجان ، پنجم اسفند روز مهندس را به تمامی مهندسین و فعالان این عرصه تبریک گفت وافزود : خجسته میلاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز مهندس نامگذاری شده است. بدون شک نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به نام روز مهندس، در راستای توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه می باشد ؛ از زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا به امروز فعالیت ها و اقدامات گسترده ای در حوزه مهندسی صورت گرفته و در واقع مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور محسوب می شوند که قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌های علمی جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند . روز مهندس در واقع روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه ورزی و عملگرایی در جهت پيشرفت و سازندگي كشور است. اینجانب با توجه به استعداد های موجود در شهرستان لاهیجان و استان گیلان بر این باورم که با همت مهندسین لاهیجانی و گیلانی می توان در مسیر توسعه با روش های مهندسی و معماری اسلامی- ایرانی گام های بزرگی را برداشت.

وی ضمن قدردانی از شهردار لاهیجان به جهت پرداخت حقوق و اضافه کار پرسنل شهرداری ، خواستار تمهیدات لازم در جهت پرداخت باقیمانده مطالبات این عزیزان شد.

عضو شورای شهر لاهیجان همچنین به در پیش بودن ایام نوروز و روزهای پایانی سال اشاره و خواستار رنگ آمیزی جداول ، لکه گیری و روکش آسفالت معابر سطح شهر و همچنین مقدمات لازم برای آماده سازی اماکن توریستی تفریحی ویژه ایام نوروز شدند . 


 پوریاسری کسب مقام لیگ قایقرانی بانوان در دور برگشت مسابقات کشوری و همچنین دریافت کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به تیم قایقرانی بانوان لاهیجان تبریک گفت .

وی درادامه به نارضایتی شهروندان از پارک نامتعارف خودروها دراطراف میدان دانشگاه آزاد اشاره و درخواست کرد دانشگاه آزاد برای مشکل ترافیک میدان دانشگاه تدبیری بیاندیشد و با عنایت به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان زمینی را در آن منطقه به پارکینگ اختصاص داده است ، هماهنگی های لازم با مدیریت محترم راهور انجام گیرد تا پارک خودروها در اطراف میدان و بلوار دانشگاه ساماندهی شود . 
 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت