انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/12/07 10:13


حمید استیلی امیدها را تهدید به محرومیت کرد!

حمید استیلی درباره اردوی پیش روی تیم فوتبال امید  گفت : در اردوی قبل  فقط ۱۰ نفر از ۲۶ بازیکن حاضر شدند و باشگاهها با ما همکاری نکردند. قرار بود یک اردوی دیگر برگزار کنیم ولی آقای کرانچار را متقاعد کردیم اردو را لغو کند که به خوبی همکاری کرد.

کد خبر:51

وی افزود: اردوی آخر تیم امید از ۱۱ اسفند تا ۶ فروردین تشکیل می شود. قرار است آقای کرانچار نشستی با سرمربیان باشگاه ها برگزار کند تا تعامل خوبی بین تیم امید و باشگاه ها ایجاد شود. می خواهیم باشگاه ها هم آسیب نبینند. الان بحث منافع ملی است.

مدیر تیم فوتبال امید در پاسخ به این سؤال که اگر تعامل بین باشگاه ها و تیم امید برای در اختیار گذاشتن بازیکنان شکل نگیرد آن وقت چه اتفاقی می افتد؟ تصریح کرد: در نشستی که با هیئت رئیسه و کمیته انضباطی داشتیم قرار شد اگر بازیکنان را در اختیار تیم امید نگذارند، این بازیکنان از بازی درلیگ برتر محروم شوند. البته از آقای تاج خواستیم از آقای فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ بخواهد که لیگ را دو هفته تعطیل کند. بعد از فروردین تیم ملی مسابقه ای ندارد. لیگ را آن موقع بگذارند.

استیلی در خصوص بازی های تدارکاتی تیم امید گفت: دو بازی تدارکاتی در نظر گرفته ایم. فدراسیون با ویتنام و اردن رایزنی کرده ولی این مسابقات هنوز قطعی نشده است.

وی درباره زمین برگزاری مسابقات مقدماتی هم گفت: ورزشگاه شهدای قدس شرایط خوبی ندارد. ورزشگاه پاس هم زیر کشت است و معلوم نیست به مسابقات برسد یا خیر. درنظر داشتیم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که گفتند امکان برگزاری سه مسابقه را نداریم. از وزیر و صالحی امیری خواستیم کمک کنند تا سه بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم.
 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت