انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
تلاش مدیریت شهری در برف فضاسازی شهرداری لاهیجان در دهه فجر در گیلان بی نظیر است تصادف در محور سياهكل به لاهيجان 2 كشته برجاي گذاشت حل مشکلات حاشیه شهر از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری لاهیجان است نجات یک پرنده اسیر توسط یک همیار محیط زیست شهرستان لاهیجان در تولیدات مواد غذایی در سطح کشور حرف های خوبی برای گفتن دارد جزییات اختلاف جهانگیری و روحانی بر سر اجرای طرح سهمیه بندی بنزین فکر می‌کنند که اگر به دولت حمله کنند مردم به آنها اقبال نشان می دهند/ قالیباف نه خودش جوان است و نه عملکرد آنچنانی دارد یک شوخی دوستانه به قیمت یک میلیارد و ۶۶ میلیون تومان تمام شد ثبت نام ۲۰۸ نفربرای انتخابات میاندوره‌ای خبرگان تا ساعت ۱۴ امروز
1397/12/07 10:13


حمید استیلی امیدها را تهدید به محرومیت کرد!

حمید استیلی درباره اردوی پیش روی تیم فوتبال امید  گفت : در اردوی قبل  فقط ۱۰ نفر از ۲۶ بازیکن حاضر شدند و باشگاهها با ما همکاری نکردند. قرار بود یک اردوی دیگر برگزار کنیم ولی آقای کرانچار را متقاعد کردیم اردو را لغو کند که به خوبی همکاری کرد.

کد خبر:51

وی افزود: اردوی آخر تیم امید از ۱۱ اسفند تا ۶ فروردین تشکیل می شود. قرار است آقای کرانچار نشستی با سرمربیان باشگاه ها برگزار کند تا تعامل خوبی بین تیم امید و باشگاه ها ایجاد شود. می خواهیم باشگاه ها هم آسیب نبینند. الان بحث منافع ملی است.

مدیر تیم فوتبال امید در پاسخ به این سؤال که اگر تعامل بین باشگاه ها و تیم امید برای در اختیار گذاشتن بازیکنان شکل نگیرد آن وقت چه اتفاقی می افتد؟ تصریح کرد: در نشستی که با هیئت رئیسه و کمیته انضباطی داشتیم قرار شد اگر بازیکنان را در اختیار تیم امید نگذارند، این بازیکنان از بازی درلیگ برتر محروم شوند. البته از آقای تاج خواستیم از آقای فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ بخواهد که لیگ را دو هفته تعطیل کند. بعد از فروردین تیم ملی مسابقه ای ندارد. لیگ را آن موقع بگذارند.

استیلی در خصوص بازی های تدارکاتی تیم امید گفت: دو بازی تدارکاتی در نظر گرفته ایم. فدراسیون با ویتنام و اردن رایزنی کرده ولی این مسابقات هنوز قطعی نشده است.

وی درباره زمین برگزاری مسابقات مقدماتی هم گفت: ورزشگاه شهدای قدس شرایط خوبی ندارد. ورزشگاه پاس هم زیر کشت است و معلوم نیست به مسابقات برسد یا خیر. درنظر داشتیم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که گفتند امکان برگزاری سه مسابقه را نداریم. از وزیر و صالحی امیری خواستیم کمک کنند تا سه بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم.
 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت