انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
نشست فعالان و تولید کنندگان لاهیجان با معاون وزیر صنعت معدن و تجارت دستگیری اخاذ خواستگارنما در لاهیجان تخصیص اعتبار یک میلیاردی جهت تقویت مراتع گیلان مشخص نبودن مرز مالکیت اراضی روستایی با منابع ملی یکی از مشکلات شهرستان لاهیجان است تجاوز مرحله‌ای زمین‌خواران به منابع طبیعی استان گیلان سیاست‌های دولت در بهداشت و درمان از افتخارات نظام است سپاه گیلان ۵۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان گمیشان می‌سازد اینکه کسی به تالاب انزلی آسیب برساند و آب را آلوده کند یک بحث است اما وقتی می بینیم فاضلاب شهری به تالاب می ریزد دیگر مساله کمی نیست و حتماً باید اقدام شود/در کشور ما توسعه ضروری است اما هر گونه توسعه فرع بر محیط زیست است اجرای سازه آشغالگیر و رسوبگیر در حوضه های آبخیز فومن و صومعه سرا اولین جشنواره ملی چای کشور برگزار شد
1397/12/07 10:13


حمید استیلی امیدها را تهدید به محرومیت کرد!

حمید استیلی درباره اردوی پیش روی تیم فوتبال امید  گفت : در اردوی قبل  فقط ۱۰ نفر از ۲۶ بازیکن حاضر شدند و باشگاهها با ما همکاری نکردند. قرار بود یک اردوی دیگر برگزار کنیم ولی آقای کرانچار را متقاعد کردیم اردو را لغو کند که به خوبی همکاری کرد.

کد خبر:51

وی افزود: اردوی آخر تیم امید از ۱۱ اسفند تا ۶ فروردین تشکیل می شود. قرار است آقای کرانچار نشستی با سرمربیان باشگاه ها برگزار کند تا تعامل خوبی بین تیم امید و باشگاه ها ایجاد شود. می خواهیم باشگاه ها هم آسیب نبینند. الان بحث منافع ملی است.

مدیر تیم فوتبال امید در پاسخ به این سؤال که اگر تعامل بین باشگاه ها و تیم امید برای در اختیار گذاشتن بازیکنان شکل نگیرد آن وقت چه اتفاقی می افتد؟ تصریح کرد: در نشستی که با هیئت رئیسه و کمیته انضباطی داشتیم قرار شد اگر بازیکنان را در اختیار تیم امید نگذارند، این بازیکنان از بازی درلیگ برتر محروم شوند. البته از آقای تاج خواستیم از آقای فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ بخواهد که لیگ را دو هفته تعطیل کند. بعد از فروردین تیم ملی مسابقه ای ندارد. لیگ را آن موقع بگذارند.

استیلی در خصوص بازی های تدارکاتی تیم امید گفت: دو بازی تدارکاتی در نظر گرفته ایم. فدراسیون با ویتنام و اردن رایزنی کرده ولی این مسابقات هنوز قطعی نشده است.

وی درباره زمین برگزاری مسابقات مقدماتی هم گفت: ورزشگاه شهدای قدس شرایط خوبی ندارد. ورزشگاه پاس هم زیر کشت است و معلوم نیست به مسابقات برسد یا خیر. درنظر داشتیم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم که گفتند امکان برگزاری سه مسابقه را نداریم. از وزیر و صالحی امیری خواستیم کمک کنند تا سه بازی را در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم.
 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت