انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/12/05 11:33

انتقال جنجالی لیگ برتر

دومین ستاره پرسپولیس در راه استقلال

دومین بازیکن خارجی پرسپولیس هم شاید راه گادوین منشا را در پیش گرفته و راهی تیم رقیب شود.

کد خبر:45

به گزارش انعکاس خبر ، بشار رسن هافبک عراقی تیم پرسپولیس جایگاه ثابت خود را در ترکیب اصلی تیم از دست داده و این روزها با مدیران پرسپولیس بر سر تمدید قرارداد خود نیز دچار اختلاف شده است. 

 

اوضاع به گونه ای است که بسیاری از رسانه‌ها و افراد نزدیک به باشگاه او را یکی دیگر از جدا شده‌ها از جمع شاگردان برانکو می‌دانند. حالا شایعات جدی منتشر شده است که این بازیکن هم مانند گادوین منشا از استقلال پیشنهاد مالی مناسبی دارد !

 

یک منبع موثق تایید کرده است که هافبک عراقی به عرب و همکارانش گفته است  اگر مبلغی که از سرخ‌پوشان می‌خواهد پرداخت نشود از این تیم جدا خواهد شد و یکی از مقصد های احتمالی این بازیکن استقلال خواهد بود. این شایعه‌ با طولانی شدن مذاکرات رسن و پرسپولیس هرروز جدی‌تر می‌شود.

 

از سوی دیگر استقلال با جذب بازیکنانی چون پاتوسی و منشا در فاز هجومی دچار ترافیک بازیکن شده است و با اضافه شدن بشار رسن قطعا یکی از ستاره های این تیم نیمکت نشین خواهد شد . باید دید واکنش های بعدی دو باشگاه درباره شایعات پیرامون این انتقال جنجالی چه خواهد بود ! 

 

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت