انعکاس
پایگاه خبـری و تحلیلـی

مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد یکی از متهمان پرونده بانک سرمایه فرار کرد
1397/11/29 02:49

نادری در حاشیه مراسم رو نمایی از اپلیکیشن تعدادی از پیشکسوتان فرهنگ و هنر لاهیجان مطرح کرد :

خوشا به سعادت جامعه ای که در آن مفاخر بر صدر نشیند / مدتی است که مشارکت اجتماعی رنگ باخته است

 ویژه برنامه رونمایی از اپلیکیشن تعدادی از پیشکسوتان فرهنگی و هنری لاهیجان عصر روز شنبه ٢٧ بهمن ٩٧ با حضور جمع کثیری از اصحاب فرهنگ و هنر این شهر در سالن شهید باهنر برگزار شد.

کد خبر:34

 

 

به گزارش انعکاس خبر ، درابتدای این مراسم نگار نادری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: خوشا به سعادت جامعه ای که در آن مفاخر بر صدر نشیند و قدر ببینند . خداوند را شاکرم که به همت دو تن از بزرگواران عرصه هنر آقایان شاملو وسید اسدالله جباری شرایط رونمایی اپلیکیشن ۶ تن از بزرگان فرهنگ و هنر شهرستان لاهیجان فراهم گردید. جامعه امروز بیش از هر زمان به افراد مهربان و دلسوز نیاز دارد افرادی که دلشان برای کشور و همنوعشان می تپد هنرمندان واقعی از این دست افراد هستند.آنها وظیفه‌شان تأثیرگذاری و ساختن جامعه سالم برای خوب زیستن است.

وی در ادامه افزود: مدتی است که مشارکت اجتماعی رنگ باخته است .برخی تمام منفعتشان در بدگویی و تفرقه انداختن است به شخصه از افرادی که صادقانه و بی ریا هدفشان ارتقای فرهنگ و هنر است قدر دانی و تشکر می کنم. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان مدیون هنرمندانی است که دغدغه فرهنگی داشته و بدون چشم داشت در کنارمان هستند.

نادری اضافه کرد: امروز ٦ بزرگوار در عرصه فرهنگ و هنر معرفی می‌شوند و از اپلیکیشن آنها رونمایی می گردد . هیچ قصد و غرضی برای انتخاب در کار نبوده و نیست و کسی جز دو هنرمند سازنده در انتخاب دخالت نداشتند آقایان شاملو و جباری بر اساس تجارب ، تخصص و ادای دین به بزرگان فرهنگ و هنر دست به کار شده و در مرحله اول بدون هیچ اولویتی از این پیشکسوتان یاد کردند. مرحله بعد به زودی آغاز می شود، آقایان شاملو و جباری به سراغ دیگر بزرگان شهر خواهند رفت یاریگرشان باشید تا بتوانند در این گام موثر،  ماندگار بوده و اپلیکیشن سایر بزرگان شهر را در دیگر حوزه‌ها تولید نمایند.

هوشنگ ضیاء شمس به عنوان «خبرنگار»؛ محمدعلی حقانی فر «بازیگر»؛ کیومرث صفابخش «عکاس»؛ حسن تقی پور « آهنگساز»؛ محمد رهروان «بازیگر »؛فریدون محمد دوست لاهیجانی«عکاس» از جمله افردی هستند که بیوگرافی آنها دراین اپلیکیشن آمده است.

 

 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

اخبار کوتاه