انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
شهردار لاهیجان : کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند / فرماندار لاهیجان : در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده مدیریت اعتمادساز، راهبرد اصلی مدیران موفق و شایسته.  قدردانی استاندار گیلان از استقبال پرشور مردم در سفر رییس جمهور پیام قدردانی از حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور استفبال مردم لاهیجان از رییس جمهور مردم گیلان و میثاقی مجدد با دولت تدبیر و امید اتفاقات خوب برای مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان با حضور رییس جمهور دعوت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان از مردم برای استقبال از رئیس‌جمهور در سفر به لاهیجان کنسرت بزرگ پازل بند در لاهیجان تصویب انتقال آب دریای خزر به سمنان صحت ندارد
1397/11/29 02:49

نادری در حاشیه مراسم رو نمایی از اپلیکیشن تعدادی از پیشکسوتان فرهنگ و هنر لاهیجان مطرح کرد :

خوشا به سعادت جامعه ای که در آن مفاخر بر صدر نشیند / مدتی است که مشارکت اجتماعی رنگ باخته است

 ویژه برنامه رونمایی از اپلیکیشن تعدادی از پیشکسوتان فرهنگی و هنری لاهیجان عصر روز شنبه ٢٧ بهمن ٩٧ با حضور جمع کثیری از اصحاب فرهنگ و هنر این شهر در سالن شهید باهنر برگزار شد.

کد خبر:34

 

 

به گزارش انعکاس خبر ، درابتدای این مراسم نگار نادری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: خوشا به سعادت جامعه ای که در آن مفاخر بر صدر نشیند و قدر ببینند . خداوند را شاکرم که به همت دو تن از بزرگواران عرصه هنر آقایان شاملو وسید اسدالله جباری شرایط رونمایی اپلیکیشن ۶ تن از بزرگان فرهنگ و هنر شهرستان لاهیجان فراهم گردید. جامعه امروز بیش از هر زمان به افراد مهربان و دلسوز نیاز دارد افرادی که دلشان برای کشور و همنوعشان می تپد هنرمندان واقعی از این دست افراد هستند.آنها وظیفه‌شان تأثیرگذاری و ساختن جامعه سالم برای خوب زیستن است.

وی در ادامه افزود: مدتی است که مشارکت اجتماعی رنگ باخته است .برخی تمام منفعتشان در بدگویی و تفرقه انداختن است به شخصه از افرادی که صادقانه و بی ریا هدفشان ارتقای فرهنگ و هنر است قدر دانی و تشکر می کنم. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان مدیون هنرمندانی است که دغدغه فرهنگی داشته و بدون چشم داشت در کنارمان هستند.

نادری اضافه کرد: امروز ٦ بزرگوار در عرصه فرهنگ و هنر معرفی می‌شوند و از اپلیکیشن آنها رونمایی می گردد . هیچ قصد و غرضی برای انتخاب در کار نبوده و نیست و کسی جز دو هنرمند سازنده در انتخاب دخالت نداشتند آقایان شاملو و جباری بر اساس تجارب ، تخصص و ادای دین به بزرگان فرهنگ و هنر دست به کار شده و در مرحله اول بدون هیچ اولویتی از این پیشکسوتان یاد کردند. مرحله بعد به زودی آغاز می شود، آقایان شاملو و جباری به سراغ دیگر بزرگان شهر خواهند رفت یاریگرشان باشید تا بتوانند در این گام موثر،  ماندگار بوده و اپلیکیشن سایر بزرگان شهر را در دیگر حوزه‌ها تولید نمایند.

هوشنگ ضیاء شمس به عنوان «خبرنگار»؛ محمدعلی حقانی فر «بازیگر»؛ کیومرث صفابخش «عکاس»؛ حسن تقی پور « آهنگساز»؛ محمد رهروان «بازیگر »؛فریدون محمد دوست لاهیجانی«عکاس» از جمله افردی هستند که بیوگرافی آنها دراین اپلیکیشن آمده است.

 

 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
یادداشت