انعکاس خبر
پایگاه خبـری و تحلیلـی

enekaskhabar.ir
جزییات اختلاف جهانگیری و روحانی بر سر اجرای طرح سهمیه بندی بنزین فکر می‌کنند که اگر به دولت حمله کنند مردم به آنها اقبال نشان می دهند/ قالیباف نه خودش جوان است و نه عملکرد آنچنانی دارد یک شوخی دوستانه به قیمت یک میلیارد و ۶۶ میلیون تومان تمام شد ثبت نام ۲۰۸ نفربرای انتخابات میاندوره‌ای خبرگان تا ساعت ۱۴ امروز به‌زودی وضعیت گوجه‌فرنگی بهبود می‌یابد مردم در هر نقطه کشور و جاده‌ها که هلال احمر را می‌بینند، آرامش می گیرند علی کریمی پیشنهاد زنوزی را رد کرد نرخ سکه و طلا در بازار رشت(۲۰آذر) تقویت شبکه ملی اطلاعات به‌معنای قطع اینترنت خارجی نیست/واقعیت‌ها باید برای مردم توضیح داده شود حکم محمدعلی نجفی صادر شد
1398/04/23 11:59


سپاه گیلان ۵۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان گمیشان می‌سازد

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان گفت: عملیات ساخت و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی خانواده‌ها و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را در گمیشان استان گلستان بر عهده گرفتیم.

کد خبر:155

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس خبر احمد ابراهیمی از تلاش مجموعه بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان برای ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی در منطقه سیل‌زده گمیشان خبر داد و اظهار داشت: سپاه قدس گیلان عملیات ساخت و بازسازی 500 واحد مسکونی را در گمیشان بر عهده گرفت.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عمده این واحدهای مسکونی متعلق به خانواده‌ها و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی است عنوان کرد: روند ساخت 150 واحد مسکونی و مرمت و بازسازی 350 واحد مسکونی دیگر در منطقه گمیشان استان گلستان آغاز شده است.

ابراهیمی تلاش نیروهای جهادی سپاه قدس گیلان در مناطق سیل‌زده کشور به ویژه استان گلستان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: از زمان وقوع حادثه جاری شدن سیلاب در این استان و منطقه گمیشان، کمک‌های زیادی از سوی سپاه قدس گیلان برای امدادرسانی به مردم سیل‌زده ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه سپاه قدس گیلان طبق زمان‌بندی انجام شده قصد دارد عملیات ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی را در کمتر از 6 ماه انجام دهد ابراز داشت: برای اتمام این مأموریت کاری بسیار خطیر در منطقه گمیشان استان گلستان، به کمک‌های مردم ولایتمدار و خیران گیلانی نیاز داریم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان ضمن قدردانی از کمک‌های اتاق اصناف، بسیج اصناف و اتحادیه‌های ذیربط آن در مرکز استان گیلان با مجموعه سپاه قدس بیان داشت: امیدواریم با ادامه کمک‌های مردمی بتوانیم ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی را در زمان مقرر به اتمام برسانیم.

ابراهیمی ارسال محموله حاوی 40 سری لوازم منزل توسط سپاه قدس گیلان به منطقه گمیشان را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: ارزش اقتصادی این محموله که برای توزیع در بین خانواده‌های نیازمند در چند روز گذشته راهی استان گلستان شد چیزی در حدود 600 میلیون تومان برآورد می‌شود/تسنیم

استان گیلان گیلان سپاه گیلان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان
نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

نمای روز
نظر سنجی
امتیاز شما به سایت
عالی
خوب
متوسط
ثبت نظر
فتونیوز
یادداشت